Witaj Gościu Zaloguj się lub zarejestruj się.
Zaloguj

Laboratorium już tutaj jest! Materiały narzędzia i wiele więcej

Laboratorium już tutaj jest! Materiały narzędzia i wiele więcej

Dużo wcześniej zapowiedziane laboratorium ruszyło! Od 9 października ruszyliśmy projekt laboratorium, który miał być centrum rozwoju dla wszystkich webdeveloperów i webmasterów.

Dziś ma miejsce jego oficjalna premiera. Nam czym to polega? Co wprowadziliśmy? Jakie są plany jego rozwoju? Dowiedz się więcej na temat naszego nowego projektu.

Cel projektu

Cel laboratorium jest bardzo prosty - ma on być miejscem, gdzie wszyscy użytkownicy będą mogli znaleźć wszystkie potrzebne im materiały, narzędzia i pomoce przy tworzeniu, projektowaniu i optymalizacji stron internetowych. Co więc wchodzi w jego skład?

Początki są trudne

Wykonanie wszystkiego, co powyżej nie jest możliwe w taki krótkim czasie. To wymaga wiele prac, testów i implementacji różnych narzędzi. Dlatego laboratorium rusza z dwoma projektami a w dalszych miesiącach będą się pojawiały kolejne, jednak nie mniej niż 2 na miesiąc. A z czym startujemy już dziś?


Generator tekstów Lorem Ipsum

Pierwszym projektem, który pewnie będzie dosyć często odwiedzał jest generator tekstów lorem ipsum, gdzie bez problemu będzie mógł kopiować teksty na swoje najnowsze projekty witryn internetowych.

Czym by był generator bez ciekawej realizacji. My poszliśmy o krok dalej i stworzyliśmy generator Lorem Ipsum, który pozwala w bardzo prosty i intuicyjny sposób kopiować odpowiednie części tekstu, które potrzebujemy (słowa, zdania, paragrafy) w zależności od ilości, którą potrzebujemy. Nie wahaj się i zajrzyj już dziś do projektu. Generator Lorem Ipsum


Generator bezpiecznych haseł

Bezpieczeństwo w sieci jest w dzisiejszych czasach jedną z najważniejszych spraw. Podajemy na witrynach co raz więcej danych osobowych, prywatnych, których utrata może być bardzo bolesna w skutkach. Bezpieczne hasło zapewnia bezpieczeństwo. Im trudniejsze, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że zostanie przez hakerów złamane.

Co jednak w przypadku, gdy ktoś się włamie na witrynę, którą się zarejestrowaliśmy i pozyska nasze hasło? Odpowiedź jest prosta - potrzebne nam są różne hasła na różnych witrynach. Z tego m.in powodu powstał generator bezpiecznych haseł, który ma Ci pomóc zabezpieczać Twoje hasła w najlepszym możliwie wydaniu. Odwiedź stronę projektu już dziś. Generator Bezpiecznych Haseł


Jest czego oczekiwać

Jak wcześniej wspomniałem, jest jeszcze wiele do zrobienia. Te dwa narzędzia są pierwszymy, które oddajemy do waszego użytku. Im więcej z nich będziesz korzystał i więcej propozycji oraz opinii wyślesz, tym będzie ich więcej, o bardziej dopasowanej do Twoich potrzeb charakterystyce materiałów, narzędzi i pomocy. Zapraszam Cię do skorzystania z pierwszych projektów i podzielenia się swoją opinią.

Inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

Poniżej przedstawiamy Ci propozycje innych wpisów, które mogą Cię zainteresować. Sprawdź, czytaj i poszerzaj swoją wiedzę.


Czytaj
Inspirujące witryny, czyli nowy projekt laboratorium

Inspirujące witryny, czyli nowy projekt laboratorium

Czytaj
Inspirujące strony internetowe, wydanie nr 9

Inspirujące strony internetowe, wydanie nr 9

Czytaj
Jak radzić sobie z krytyką? Porady dla Freelancerów

Jak radzić sobie z krytyką? Porady dla Freelancerów

Czytaj
Najczęściej popełniane błędy przy tworzeniu menu nawigacyjnych

Najczęściej popełniane błędy przy tworzeniu menu nawigacyjnych

Komentarze do tego wpisu


comments powered by Disqus