Witaj Gościu Zaloguj się lub zarejestruj się.
Zaloguj

Inspirujące witryny, czyli nowy projekt laboratorium

Inspirujące witryny, czyli nowy projekt laboratorium

Zachowanie świeżości projektów, które tworzymy, wymaga często sięgania po nietuzinkowe rozwiązania. Nie zawsze jednak przychodzi nam pomysł na nową witrynę.

W tej sytuacji warto zaczerpnąć inspiracji od najlepszych. Dziś ruszamy z projektem, który umożliwi Ci bycie na bieżąco w dziedzinie najlepszych witryn w Internecie.

Założenia projektu

Projekt jest dostępny dla wszystkich, nawet niezarejestrowanych użytkowników i przedstawia najnowsze witryny, które pojawiły się w Internecie.

Codziennie będą dodawane kolejne pozycje. Co tydzień będzie wyłaniana spośród wszystkich nowa witryna tygodnia, która była najczęściej przez was odwiedzana w tygodniu poprzedzającym aktualny. Analogicznie będzie wyłaniana witryna miesiąca, czyli ta, która zbierze największą ilość głosów w poprzednim miesiącu.


Kryteria dodawania witryn

Aktualnie jest to zamknięty katalog najlepszych witryn w Internecie. Wszystkie strony są dodawane przez nas i są to najlepsze prace. Do katalogu dodawane są tylko i wyłącznie witryny, które wyróżniają się pod względem wizualnym lub technicznym niezależnie od kraju pochodzenia. Jedynym wyjątkiem są strony pornograficzne, obrażające poglądy innych oraz zawierające nielegalne treści.

Nie zawsze jednak kolejne strony będą dodawanie ręcznie. W ciągu najbliższych 2 tygodni będzie dodany formularz dodawania witryny, dzięki któremu będziecie mogli zgłaszać własne projekty do katalogu. Po prawidłowej moderacji i spełnieniu wymogów jakościowych strona taka zostanie dodana. Więcej informacji pojawi się na stronie projektu.


Przyszłość

Aktualnie katalog posiada niewielką ilość wpisów oraz ograniczone możliwości. Nie jest to jednak jego wersja finalna - przez kolejne miesiące będzie on udoskonalany. Możesz oczekiwać przeszukiwania po kategoriach, tagach, możliwość głosowania, komentowania i wiele więcej.

Wiele zależy od Was. Wejdźcie, zapoznajcie się z projektem i dajcie znać, czego Wam brakuje. Zapewniamy, że wszystkie pomysły, które jakkolwiek podniosą użyteczność katalogu zostaną wykonane - w końcu katalog jest dla Was, byście codziennie mogli czerpać inspiracje do własnych projektów.


Podsumowując

Jest jeszcze bardzo wiele pracy przed nami. Cieszymy się, że dziś uruchamiamy kolejny projekt w laboratorium, który przyniesie Ci możliwość tworzenia jeszcze lepszych i piękniejszych witryn internetowych. Zapraszam Cię do podzielenia się swoją opinią na temat nowego projektu.

Inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

Poniżej przedstawiamy Ci propozycje innych wpisów, które mogą Cię zainteresować. Sprawdź, czytaj i poszerzaj swoją wiedzę.


Czytaj
5 nawyków freelancera, których możesz nauczyć się od dzieci

5 nawyków freelancera, których możesz nauczyć się od dzieci

Czytaj
Kolejna ocena/ktrytyka witryny - winforum.eu

Kolejna ocena/ktrytyka witryny - winforum.eu

Czytaj
Inspirujące strony internetowe, wydanie nr 4

Inspirujące strony internetowe, wydanie nr 4

Czytaj
Odkrywamy tajemnice CSS - Operator + (plus) w stylach

Odkrywamy tajemnice CSS - Operator + (plus) w stylach

Komentarze do tego wpisu


comments powered by Disqus