Witaj Gościu Zaloguj się lub zarejestruj się.
Zaloguj

Kurs CSS już tu jest!

Kurs CSS już tu jest!

Po kursie HTML, w którym to stworzyliśmy bazę naszej witryny, czyli cały jej kod, przyszedł czas na kurs CSS, gdzie ukończymy nasze dzieło stylizacją wszystkich elementów.

W tym kursie omawiam podstawy języka CSS, budowanie podstawowych styli, użycie pseudo-elementów do stylizacji i dodaję kilka ciekawostek związanych z pracą z arkuszami. Jakie będą Twoje umiejętności po ukończonym kursie? Sprawdź!

Wiedza zdobyta po ukończeniu kursu

Jeżeli przejdziesz przez wszystkie lekcje kursu (brzmi groźnie, jednak to naprawdę łatwe) będziesz przygotowany do pisania profesjonalnych stron internetowych posiadając jedynie projekt witryny (pliki przedstawiające gotową stronę na obrazku), pliki graficzne (pocięte przez grafika, zoptymalizowane na potrzeby web) oraz kod HTML (który, jeżeli obejrzałeś kurs pt. Moja pierwsza storna internetowa) de facto napisałeś sam.

Wymagania

Aby przystąpić do kursu musisz posiadać podstawową znajomość obsługi komputera, a więc potrafić stworzyć plik, edytować go i kopiować. Dodatkowo, co oczywiste, niezbędna jest wiedza dot. obsługi przeglądarki internetowej - nie martw się jednak, mam na myśli podstawy ;)

Do rozpoczęcia kursu nie jest wymagane ukończenie kursu HTML, lecz jedynie znajomość składni języka i jego podstaw. Jeżeli nie czujesz się na tym polu pewnie lub nie wiesz, co to HTML, zapraszam Cię do kursu pt. Moja pierwsza strona internetowa, czyli kurs HTML dla początkujących, gdzie zapoznasz się z wiedzą niezbędną nie tylko do przystąpienia do kursu CSS, lecz także do tworzenia profesjonalnych witryn wg najnowszych standardów.

Przebieg kursu

Jak przy każdym kursie, będziemy codziennie udostępniali kolejną lekcję, która będzie publikowana na stronie kursu ok godz. 18:00. Kurs posiada 15 lekcji, z czego wynika, że będzie publikowany przez 15 dni. Gdy już wszystkie lekcje będą dostępne - kurs będzie kompletny i gotowy do obejrzenia w całości bez oczekiwania na kolejne lekcje.

Podsumowując

Jak zawsze zapraszamy was do udziału w kursie i poszerzenia swojej wiedzy oraz ćwiczenia, bo tylko doświadczenie czyni mistrza. Na platformie Fuertigo każdy może zostać profesjonalistą, wystarczy chcieć. Jesteśmy tutaj dla was, dlatego jeżeli macie jakiekolwiek pytania, wątpliwości, chcielibyście zgłosić swoją sugestię, znaleźliście błąd lub po prostu chcecie się przywitać - nie wahajcie się napisać do nas lub zostawić komentarz!

Inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

Poniżej przedstawiamy Ci propozycje innych wpisów, które mogą Cię zainteresować. Sprawdź, czytaj i poszerzaj swoją wiedzę.


Czytaj
Kolejna ocena/ktrytyka witryny - winforum.eu

Kolejna ocena/ktrytyka witryny - winforum.eu

Czytaj
5 nawyków freelancera, których możesz nauczyć się od dzieci

5 nawyków freelancera, których możesz nauczyć się od dzieci

Czytaj
Ikony w czcionkach - używać czy nie?

Ikony w czcionkach - używać czy nie?

Czytaj
Diagnostyka najgorszych Klientów. Co, jak i kiedy zrobić?

Diagnostyka najgorszych Klientów. Co, jak i kiedy zrobić?

Komentarze do tego wpisu


comments powered by Disqus