Witaj Gościu Zaloguj się lub zarejestruj się.
Zaloguj
Obserwuj @Fuertigo
24 sty
2013r.

5 przydatnych dla początkujących funkcji w PHP

Obraz wpisuPoczątkujący w języku PHP próbują często wymyślać koło na nowe tworząc funkcję, które mają do wykonania proste zadanie. Wynika to z niewiedzy. Po czasie, gdy się o nich dowiadują łapią się za głowę myśląc, że wystarczyło poszukać.

PHP jest językiem, który jest bardzo rozbudowany jeżeli chodzi o nawet nietuzinkowe rozwiązania. Oto 5 funkcji, które oszczędzą zdecydowanie czas początkującym (i nie tylko).

Brak komentarzy Czytaj całość Czytaj cały artykuł
23 sty
2013r.

Najczęściej popełniane błędy przez początkujących Freelancerów

Obraz wpisuKażdego dnia przybywa na rynku wielu Freelancerów. Niestety równie wielu kończy swoją przygodę w świecie projektowania i pisania stron internetowych.

Jakie są najczęściej popełniane błędy przez Freelancerów? Oto kilka porad dot. działań, które należy unikać jeżeli chce się załozyć skuteczny i dochodowy biznes internetowy.

Brak komentarzy Czytaj całość Czytaj cały artykuł

22 sty
2013r.

Przystosowanie stron internetowych do urządzeń mobilnych - Tablety

Obraz wpisuZ dnia na dzień co raz więcej ludzi posiada tablety. Dla wielu stają się one zastępstwem komputera stacjonarnego/laptopa, ponieważ spełniają one w całości ich wymagania - można na nich przeglądać Internet, odbierać pocztę itp.

To wszystko oznacza, że co raz większa liczba Twoich odwiedzających będzie korzystała z tabletów. Choć najprawdopodobniej nie zdominują one rynku, to na pewno będą znaczącą częścią ruchu na stronie.

Brak komentarzy Czytaj całość Czytaj cały artykuł
21 sty
2013r.

Re-design laboratorium, czyli rewolucja w laboratorium

Obraz wpisuLaboratorium mamy już od 2 miesięcy (za 2 dni). W momencie jego startu, był to projekt, który miał wprowadzić kolejne nowości na naszym portalu. Dziś możemy się pochwalić 5 projektami i mnóstwem osób z nich korzystających.

Choć samo laboratorium spełniało swoje zadanie, to jego wygląd był nieco zbyt stonowany w porównaniu do pozostałej części witryny. Zobacz, co zrobiliśmy aby to zmienić.

Brak komentarzy Czytaj całość Czytaj cały artykuł

16 sty
2013r.

Pierwsze spotkanie z Klientem i pierwsze wrażenie

Obraz wpisuFreelancerzy mają dwa sposoby pracy z Klientami. Pierwszy to zdalny, który występuje w razie braku czasu Klienta lub odległości miejsc zamieszkania. Drugi to bezpośredni, czyli spotkanie w biurze/mieście w celu omówienia projektu.

Jak wiemy, pierwsze wrażenie jest najważniejsze. W jaki sposób najlepiej się zaprezentować na pierwszym spotkaniu? Oto kilka porad, które pomoże Ci przy spotkaniach z Klientami.

Brak komentarzy Czytaj całość Czytaj cały artykuł
15 sty
2013r.

Firmy pozycjonujące. Co powinieneś o nich wiedzieć.

Obraz wpisuGdy wpisujesz w Googlach konkretną frazę, wyświetlają Ci się witryny, które Google uważa za wartościowe i najbardziej dopasowane do Twojego wyszukiwania.

Ich pozycja jest uzależniona od bardzo wielu czynników, a Ty nie masz pojęcia jak trafić do pierwszej dziesiątki. Czy powinieneś zatrudnić firmę zajmującą się pozycjonowaniem? Co powinieneś o nich wiedzieć?

Brak komentarzy Czytaj całość Czytaj cały artykuł

14 sty
2013r.

Wybór palety kolorów na stronę internetową. Kilka porad

Obraz wpisuWitryny internetowe istnieją od dziś. Codziennie powstaje setki tysięcy nowych i przeróżnej tematyce. Nie wszystkie jednak osiągają sukces, jakiego oczekiwali twórcy.

Powodów może być wiele, jednak bardzo często jednym z wielu jest dobór kolorystyczny, który bywa klapą. Co ważne, nie zawsze wynika on z naszej winy, lecz ze słabego gustu projektanta.

Brak komentarzy Czytaj całość Czytaj cały artykuł
12 sty
2013r.

Pierwsza ocena/krytyka witryny już jest!

Obraz wpisu27 grudnia informowaliśmy, że ruszamy z nowych projektem oceny/krytyki witryn internetowych. Po konsultacjach na forach, analizie kilku przykładowych stron i godzinach prac uznaliśmy projekt za gotowy.

Teraz przyszedł czas na to, by ocenić pierwszą stronę. W zeszłym tygodniu otrzymaliśmy zgłoszenie witryny www.red-sky.pl. Teraz wzięliśmy ją na warsztat i mamy ocenę!

Brak komentarzy Czytaj całość Czytaj cały artykuł

08 sty
2013r.

Zarządzanie indeksacją witryny internetowej w wyszukiwarkach

Obraz wpisuIndeksacja wyszukiwarek jak Google, Bing itp. jest bardzo ważna dla istnienia strony. Od pozycji w wyszukiwaniach zależy to, jak będzie się w czasie rozwijała witryna.

Nie zawsze jednak zależy nam, aby wszystko trafiało do indeksów i było wyświetlane. Jak zapobiec indeksacji wyszukiwarek? Dowiedz się o sposobach i poznaj kilka dobrych porad.

Brak komentarzy Czytaj całość Czytaj cały artykuł
07 sty
2013r.

Kilka porad, by Twoje portfolio stało się jeszcze lepsze!

Obraz wpisuDla Freelancera (a także firmy) zajmującego się pisaniem czy projektowanie stron, grafik, broszur, wizytówek czy plakatów portfolio jest najważniejsze. W dzisiejszym świecie, gdzie Internet jest głównym źródłem pozyskiwania Klientów jest to nieuniknione.

Jak się przyciągnąć swoich Klientów i zrobić na nich wrażenie za pomocą portfolio? Oto kilka porad, które pozwolą Ci udoskonalić swoje lub zaprojektować nowe.

Brak komentarzy Czytaj całość Czytaj cały artykuł